Teisinė informacija

Kęstučio g. 19, LT-08119, Vilnius. Tel. 8 5 275 0306, Mob. 8 682 39203 su

Codif International, S.A.S, kurios buveinė adresu 61 rue du Commandant L'Herminier, 35400 Saint Malo, France, tel. +33 (0)2 23 18 31 31 sutikimu, veikiančios PHYTOMER prekinio ženklo vardu © Codif International 2011. Už svetainės palaikymą atsakinga Oceanet Technology SARL, 2 Impasse Joséphine Baker 44 800 SAINT-HERBLAIN, FRANCE, tel. +33 (0)2 28 03 78 78, Fax no: 02.28.03.78.79.

Le Site est hébergé par OCEANET TECHNOLOGY SARL, 2 Impasse Joséphine Baker 44 800 SAINT-HERBLAIN, FRANCE, RCS NANTES 408 893 063, Tél: 02.28.03.78.78, Fax: 02.28.03.78.79.

Naudodamiesi Svetaine sutinkate su šiomis sąlygomis:

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Svetainė, prekiniai ženklai, logotipai, nuotraukos, iliustracijos, tekstai, piešiniai ir kiti simboliai ar ženklai sudarantys Svetainę yra išimtinė PHYTOMER, Codif International padalinio nuosavybė. Vadovaujantis Intelektinės nuosavybės teisės normomis, jos demonstravimas, atgaminimas ir koregavimas – visos ar dalimis yra griežtai draudžiamas. Informacija ir dokumentai, kurie publikuoti svetainėje yra skirti išimtinai asmeniniam naudojimui.

Griežtai draudžiama bet kokiu būdu naudoti (t.y., parsisiųsti, atkurti, perduoti arba kitaip perteikti) visą svetainėje esančią medžiagą ar dalį jos (t.y., nuotraukas, paveikslėlius, tekstus, logotipus ir domenų pavadinimus) neasmeniniais tikslais ir be išankstinio raštiško UAB "ESLAUDA" sutikimo.

Šių dalių naudojimas be leidimo laikomas įstatymo pažeidimu ir už jį taikomos įstatymuose numatytos sankcijos. Minėtų dalių naudojimas, gavus leidimą, turi atitikti autorių teises reglamentuojančius įstatymus.

NUORODŲ KŪRIMAS

Nuorodas į svetainę platinti galima tik gavus raštišką PHYTOMER sutikimą. PHYTOMER pasilieka teisę savo nuožiūra pareikalauti pašalinti nuorodą į Svetainę, toks reikalavimas privalo būti nedelsiant įvykdytas. Svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Už jų turinį, reklamą, siūlomus produktus ir/ar paslaugas PHYTOMER neprisiima jokios atsakomybės.

SLAPUKAI

Laikantis ES direktyva 2002/58 įtvirtintų nuostatų, PHYTOMER naudoja slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti svetainėje. Šie slapukai vartotojo kompiuteryje saugomi 12 (dvylika) mėnesių, jei vartotojas pats jų nepašalina. Vartotojas turi teisę atsisakyti slapukų naudojimo pasirinkdamas galimybę “Ištrinti slapukus” ties Privatumo nuostatomis savo Interneto nustatymuose.

Susisiekdami su mumis, dalyvaudami konkurse, atsakinėdami klausimynus turite galimybę palikti savo asmeninę informaciją, kurią mes galime panaudoti norėdami Jums pranešti apie konkurso rezultatus, naujus pasiūlymus, etc.

Taip pat galite nepateikti mums duomenų, tačiau tokiu atveju galite netekti galimybės pasinaudoti mūsų teikiamais pasiūlymais ir ar tam tikromis svetainės funkcijomis. Tuo atveju, jei laimite mūsų organizuojamą konkursą, suteikiate mums teisę publikuoti ir dalintis tam tikra asmenine Jūsų informacija svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Asmeninius savo nustatymus galite betkada pakeisti apsilankę savo paskyroje. Taip pat galite atsisakyti gauti mūsų naujienlaiškius paspausdami nuorodą naujienlaiškio apačioje arba parašydami el. laišką adresu: info@phytomer.lt.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, turite teisę naudotis, keisti ar trinti visus su jumis susijusius duomenis. Šia teise pasinaudoti galite, pranešę UAB „ESLAUDA“ adresu info@phytomer.lt

ATSAKOMYBĖ

PHYTOMER pasitelkia visus įmanomus būdus, kurių reikia, norint pateikti jums reikiamą ir patikrintą informaciją ir /arba priemones, tačiau neatsako už klaidas ar trūkstamus su tokiose svetainėse pateikiama informacija susijusius duomenis ir/arba už bet kokius svetainės virusus.

PHYTOMER nesuteikia ir/arba nesiūlo jokių aiškių ir nutylėtų garantijų dėl šios svetainės ar jos dalių ir jokiu atveju neatsako už tiesioginę ar netiesioginę žalą, nepaisant priežasties, kilmės pobūdžio ar pasekmių, atsirandančių dėl naudojimosi šia svetaine, prieigos prie jos arba negalėjimu/nesugebėjimu ja naudotis.

VARTOTOJO ATSAKOMYBĖ

Naudodamasis šia svetaine Vartotojas sutinka su auksčiau išvardintomis sąlygomis ir nuostatomis bei įsipareigoja laikytis įstatymais įtvirtintų normų.

ŠIŲ SĄLYGŲ TAIKYMAS IR KEITIMAS

Prieigą prie šios svetainės ir naudojimąsi ja reglamentuojančios nuostatos laikomos priimtomis be jokių išlygų kuriems nors svetainės lankytojams po svetainės paskelbimo internete.

Šios sąlygos gali būti keičiamos bet kuriuo metu, o tokie pakeitimai skelbiami internete ir laikomi priimtais tokiomis pačiomis pirmiau išdėstytomis sąlygomis.

TAIKOMI ĮSTATYMAI

Šioms sąlygoms taikomi Lietuvos teisės aktai. Lietuvos teismai vieninteliai turi teisę spręsti tiesiogiai ar netiesiogiai dėl šios svetainės ar jos naudojimo kilusius ginčus.

Crédits photos

PHYTOMER - Manuel CLAUZIER-Pascal JAUGEON - Stéphane MAILLARD - Corbis - Getty Images - Fotolia - Jupiter Images