VEIDUI | Dieniniai kremai

Filtrer par

DIENINIAI KREMAI

Gerai parinktas dieninis kremas yra pagrindinis dalykas veido grožiui ir sveikatai užtikrinti. Naudojant kasdien jūsų odos kokybė gali akivaizdžiai pasikeisti. PHYTOMER dieniniai kremai – ypač efektyvus sprendimas kiekvieno tipo odai.

DIENINIS KREMAS RIEBIAI ODAI

Riebią odą taip pat reikia kasdien drėkinti. Rinkitės lengvos tekstūros drėkinamuosius kremus su odos riebalų gamybą reguliuojančiomis ir subalansuojančiomis veikliosiomis medžiagomis.

DIENINIS KREMAS MIŠRIAI ODAI

Mišriai odai būdingi ir riebios („T“ zonoje), ir sausos (likusioje veido dalyje) odos požymiai. Rinkitės drėkinamuosius ir matiniu poveikiu pasižyminčius kremus, kad oda neblizgėtų.

DIENINIS KREMAS JAUTRIAI ODAI

Jautrią odą dažnai lydi tempimo pojūtis, ji greitai parausta. Jos gležnas epidermis nepakankamai saugo nuo nepalankaus išorės poveikio. Rinkitės apsauginį barjerą sukuriantį kremą, kuris sustiprins ir apsaugos jūsų odą.

DIENINIS KREMAS SAUSAI ODAI

Kai oda yra sausa, ji pasiekia odos išsausėjimo etapą – jai trūksta vandens ir riebalų. Tokią odą reikia sudrėkinti ir, ypač, pamaitinti kasdieniu drėkinamuoju kremu, akimirksniu suteikiančiu jai komforto pojūtį.

DIENINIS KREMAS NUO SENĖJIMO POŽYMIŲ

Raukšlės, pigmentinės dėmės, nemalonūs pojūčiai, prarastas stangrumas... Imkitės jaunystės kremo, kuris padės sušvelninti amžiaus paliktus pėdsakus ir leis odai atsigauti ir tapti skaistesnei.