„Phytomer“ bendrovėje mes visi aistringai mylime jūrą, regime ją kiekvieną dieną ir tikime milžiniška jos teikiama nauda odai.

Savąsias veikliąsias medžiagas iš jūros mes išgauname tausodami jūrą ir naudojame jas jūsų natūraliam grožiui atskleisti.

VIETINIAI INGREDIENTAI IR TRUMPOS TIEKIMO GRANDINĖS

Esame įsikūrę Bretanėje.

Per 80% veikliųjų medžiagų naudojamų mūsų kosmetikos gamyboje yra kilę iš Bretanės - regiono vakarų Prancūzijoje. Šie ingredientai gaunami tampriai bendradarbiaujant su vietinių partnerių tinklu, apimančiu augintojus, start-up'us ir tyrėjus, padedančius užtikrinti tvariais ir atsakingas derliuas nuėmimo praktikas. Veikliųjų medžiagų šaltiniu pasirinkome Bretanę dėl išųskirtinės šio regiono bioįvairovės. Net 2,700 km besitęsianti pakrantė gali pasigirti unikalia gamtine ir klimatine įvairove, kurios dėka čia susikaupė didžiulis jūrinių veikliųjų medžiagų potencialas.

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ ISTORIJA
Jūra Saint-Malo

APGALVOTA KOSMETIKA

Kiekviena mūsų diena sklidina pagarbos jūrai.

Savo laboratorijose auginame pačius lepiausius ar nykstančius dumblius. Šitoks būdas leidžia mums pasinaudoti jų kosmetinėmis savybėmis neišgaunant jų iš natūralios aplinkos ir taip kiek įmanoma labiau išsaugoti jūrų biologinę įvairovę. Pavyzdžiui, itin daug kalcio turinčius raudonuosius „Jania“ dumblius auginame fotobioreaktoriuse – tai unikalus auginimo būdas, kurį mūsų mokslininkų komandos kūrė net 5 metus.

MŪSŲ AUGINAMI DUMBLIAI

Mes skatiname biologinę įvairovę.

Auginame dumblius atviroje jūroje, apsaugotose zonose, kad galėtume kontroliuoti jų kokybę ir tvariai išsaugotume jūros išteklius. Būtent taip auginame ruduosius „Alaria“ dumblius, padedančius išlaikyti vandenį odoje ir neleidžiančius jai išsausėti. Rudieji „Alaria“ dumbliai auginami ant virvių, už kelių kilometrų nuo Sen Malo ir nuimami rankomis balandžio birželio mėnesiais.

Dumbliai Dumbliai 2

BIOTECHNOLOGINIAI AUGALAI

Mes auginame jūrų florą laboratorijoje.

„Phytomer“ yra viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų pasaulyje, įvaldžiusi jūrų biotechnologijas, t. y. jūrų fitoplanktono auginimą, siekiant gauti visiškai naujas ir natūralias veikliąsias medžiagas, pavyzdžiui EPS* – išskirtinėmis kosmetinėmis savybėmis pasižyminčius jūrų cukrus. Ši iš farmacijos pasaulio pasiskolinta labai specifinė metodika leidžia išvengti mėginių ėmimo iš jūros ir kuo geriau išnaudoti didžiulį jūros išteklių potencialą.

*EPS: eksopolisacharidai. APIE MŪSŲ LABORATORIJĄ
Pasėliai Pasėliai 2 Pasėliai 3

„Phytomer“ mokslininkai pirmieji pasaulyje ėmė auginti jūrų florą laboratorijoje, kad sustiprintų jos poveikį odai. Jie kuria ekologiškas ir tausias formules kontroliuodami kiekvieną etapą – nuo veikliosios medžiagos atradimo iki galutinio produkto gamybos. Jūra leidžia mums kurti išskirtinius aukštos kokybės gaminius.

Antoine Gédouin, „Phytomer“ prezidentas

ŽALIOJI GAMYBA

Mes kontroliuojame mūsų daromą poveikį aplinkai.

Kiekviename etape „Phytomer“ pirmumą teikia nedidelį poveikį aplinkai darantiems metodams, pvz.,


Ekologiškas veikliųjų medžiagų išgavimas nenaudojant tirpiklių ir cheminių medžiagų

Atsinaujinančios energijos naudojimas gamykloje

Gamyboje naudojamo vandens valymas filtruojamuosiuose soduose

KOKYBĖS SERTIFIKATAI

Mūsų įsipareigojimai yra susilaukę pripažinimo.

„Phytomer“ yra įsipareigojusi rinkdama jūros dumblius laikytis labai konkrečios tvarkos, kad išsaugotų ir padidintų natūralius jūrų išteklius. Dumblių rinkimo vietą renkamės tik NATURA 2000 klasifikuotose teritorijose (neužterštuose ir reguliariai kontroliuojamuose vandenyse). Nuo 2012 m PHYTOMER yra viena iš pirmųjų kosmetikos įmonių, susilaukusių pripažinimo dėl gerosios gamybos praktikos pagal ISO 22716 standartą. Kiekviename gamybos etape vykdoma griežta kontrolė, kad būtų užtikrinta nepriekaištinga mūsų gaminių kokybė ir atsekamumas.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS ODAI
Ecovadis 2022

2022 m. PHYTOMER buvo įvertinta ECOVADIS GOLD sertifikatu. Šis nepriklausomos organizacijos suteikiamas ženklas patvirtina mūsų puikią socialinę ir aplinkosaugos praktiką. Gavusi GOLD įvertinimą, bendrovė PHYTOMER patenka tarp 5 % geriausiai ECOVADIS įvertintų visų veiklos sektorių įmonių. Šiuo rezultatu mes labai didžiuojamės.

certification 1 certification 2

MECENATO VEIKLA

Bendrovė „Phytomer“ yra asociacijos

TIME FOR THE OCEAN,

kuri remia ir rengia meno projektus, skatinančius saugoti vandenynus ir pakrantes, partnerė.


Vienas projektų – SEA ART – mums ypač brangus dėl savo poetiško ir švelnaus požiūrio į sąmoningumo ugdymą.


SEA ART yra Maud Baignères režisuojamų dokumentinių filmų serija, pasakojanti apie su vandenynu susijusius menininkus.
„SEA ART“ FILMAI


JASON DECAIRES TAYLOR

Šis labai poetiškas filmas atveda mus į Lansarotę pasigrožėti aistringo menininko Jason deCaires Taylor skulptūromis.

Sužinokite

JULIE GAUTIER

Šokėja po vandeniu Julie Gautier atskleidžia mums savo ryšį su jūra – tikru jos meno įkvėpimo šaltiniu.

Sužinokite

FABRICE HYBER

Menininkas Fabrice'as Hyberas kviečia žiūrovus į savo aplinkosauginę misiją, kuri yra jo kūrybos varomoji jėga.

Sužinokite

BIANCA BONDI

Menininkė Bianca Bondi savo meilę vandenynams išreiškia poetišku ir optimistišku menu, perteikiančiu jūrų ekosistemos grožį ir trapumą.

Sužinokite