Niekuomet nepamirštame savo pagrindinės užduoties – saugoti odą. Kuriame formules, kuriose kiekvienas ingredientas atlieka aiškiai apibrėžtą vaidmenį ir siekiame kiekvieną akimirką užtikrinti saugumą, veiksmingumą ir malonų naudojimą.

PHYTOMER ĮSIPAREIGOJIMAI FILME

NATŪRALŪS, LAUKINIAI, EKOLOGIŠKI

Mes aistringai mylime jūrą ir, naudodami natūralius, laukinius ar ekologiškus ingredientus iš jūros, siūlome odai jos teikiamą neaprėpiamą naudą. Diena po dienos mūsų tyrėjai kuria ekologiškus procesus, kad išgautų iš jūros pačias galingiausias natūralias veikliąsias molekules ir paverstų jas nepaprastai veiksmingais produktais.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAI JŪRAI
Jūros dumblių rankos Dumbliai

PAGAMINTA BRETANĖJE, SU AISTRA

Kadangi jau trys kartos mūsų produktus gamina čia pat, mūsų laboratorijose Mon Sen Mišelio įlankoje, galime užtikrinti jų kokybę. Pažįstame kiekvieną juos sudarantį mūsų pačių sukurtą jūros ingredientą, iš kurių derinio užgimsta subtilios, patogumą ir malonumą teikiančios tekstūros.

Pagrindinę vietą jose užima natūralios, aplinką ir odą tausojančios veikliosios medžiagos. Kad grožis būtų neatskiriamas nuo geros savijautos.

MŪSŲ ISTORIJA

ITIN GRIEŽTA KONTROLĖ

Dirbame daugiau kaip 80 šalių ir sugebame tenkinti pačių reikliausių pasaulio kontrolės institucijų standartų reikalavimus dėl toleravimo, saugumo ir kokybės.

Visas mūsų formules ir priežiūros protokolus įvertina nepriklausomos laboratorijos, prižiūrint ekspertams, dermatologams, biologams.

APIE MŪSŲ LABORATORIJĄ
Manekenas 1 Laboratorija Pavyzdžiai

SAUGIOS FORMULĖS

Mes kruopščiai renkamės ingredientus, kuriuos naudojame kosmetikai, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, veiksmingumas ir malonumas naudoti. 95% mūsų gaminių yra draugiški veganams ir 100% mūsų formulių sukurta iš natūraliai išgautų jūrinių ekstraktų.

Naudojame ir aukštos kokybės sintetinius ingredientus, kai jie suteikia papildomos naudos, susijusios su maloniu naudojimu ir grožio rezultatais.

Manekenas 2 Kremas

APGALVOTA KOSMETIKA

Bendrovėje „Phytomer“ gaminame apgalvotą kosmetiką, pirmumą teikdami vietiniams, iš Bretanės kilusiems ir sukurtiems su pagarba jūrai ir gamintojams, ingredientams.

Savo laboratorijose kuriame naujoviškas alternatyvas jūrų biologinei įvairovei skatinti ir kartu optimizuojame savo produktų veikimą.

SPA centruose ir institutuose kokybiškas individualias konsultacijas ir rimtą odos priežiūrą teikti patikime tik išmokytiems kosmetologams profesionalams.

RASKITE SAVO SPA CENTRĄ
Oligoforce Manekenas 03 Dumbliai  04

GERA SAVIJAUTA VISIEMS

„Phytomer“ tiekia gaminius ir priežiūros priemones ligoninėse dirbantiems socialiniams kosmetologams, kad jie galėtų suteikti atokvėpio nuo kasdienių rūpesčių minutę pažeidžiamiems žmonėms.

„Phytomer“ komandos Jungtinėse Amerikos Valstijose dalyvauja programoje „Wellness for Cancer“ ir siūlo vėžiu sergantiems pacientams pritaikytas priežiūros procedūras.

Manekenas 04 Tekstūra

KŪRIMO LABORATORIJŲ UŽKULISIUOSE

Kiekvienas produktas yra daugybės bandymų ir subtilaus dešimčių ingredientų derinio rezultatas, kad būtų pasiekta tobula veiksmingumo, malonumo naudoti ir tolerancijos pusiausvyra, visada pirmumą teikiant odos saugumui.

Sužinokite, kaip kuriami jūsų mėgstami produktai, o kiekvieno produkto lape rasite išsamų ingredientų sąrašą.

1 • VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS IŠ JŪROS
2 • NATŪRALŪS
EKSTRAKTAI
3 • SINTETINIAI
INGREDIENTAI
4 • TIKSLUS KONSERVANTŲ
KIEKIS
Perkamiausi produktai